nazwa:   
hasło:     
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie
rejestracja szukaj wiadomości profil

Jak zapobiec skutkom odstawienia hormonów?

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Urody Strona Główna » Problemy skórne
Zobacz poprzedni temat / Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Maciej


Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 11


Wysłany: Pon Lip 02, 2012 21:10
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem


Mojej żonie wysypał się strasznie trądzik zwłaszcza na twarzy po odrzuceniu długoletniej kuracji hormonalnej. Uzywa różnych drogich leków a obecnie Epiduo ale ogólnie słaby efekt. Czy sa radę to wyleczyć jakimś lekiem czy trzeba po prostu odczekać dłuższy czas aż samo minie ?

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zambezzi


Dołączył: 20 Mar 2006
Posty: 1152


Wysłany: Wto Lip 03, 2012 0:43
Temat postu:
Odpowiedz z cytatem


Macieju, moze kuracja iso (isotrexem,Izotziaja, izotretinoina) doustnie/zewnetrznie Question nasze forumowe grono odnotowalo dosc pozytywne wyniki http://forum-urody.pl/isotrex-i...in,t1320,120.html
http://forum-urody.pl/izotretin...ce-wew,t1236.html
Moze rowniez pilingi/ tonki z kwasem migdalowym i/lub salicylowym http://forum-urody.pl/peeling-k...ic-acid,t444.html
http://forum-urody.pl/zluszczan...lic-acid,t20.html
Oba kwasy dzialanie bakteriobojcze i przeciwzapalne.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waleczna


Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 1


Wysłany: Sro Paź 02, 2013 22:25
Temat postu: Jak zapobiec skutkom odstawienia hormonów?
Odpowiedz z cytatem


Bardzo fajnie i fachowe to forum. W związku z tym proszę o pomoc i poradę. Od długiego czasu zmagam się z trądzikiem. Stosowałam różne rzeczy, a ostatni pół roku było bardzo intensywne w tym. Zmieniłam kosmetyki, mam również leki od dermatologa naskórę, przez 2 miesiące był antybiotyk doustnie. Oprócz tego zmiana jedzenia, oraz oczyszczanie i zażywanie witamin. Ale ja nigdy nie miałam regularnych miesiączek bo mam pokręcone hormony. Zażywam lek antykoncepcyjny (w celach leczniczych) ale z tego co obserwuję u dziewczyn rónież u siebie po odstawieniu leków hormonalnych następuje wysyp trądziku z zwielokrotnioną siłą. Długo pracowałam na to aby w końcu twarz doprowadzić do takiego stanu w jakim jest teraz. Bardzo się boję, że znów mi to wróci a bardzo często tak jest. Jak temu zapobiec? Czy ktoś wie ? ? Sad Przecież nie mogę cały czas być na hormonach....

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strona 1 z 1
Wyświetl posty z ostatnich:  
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu Forum Urody Strona Główna » Problemy skórne
Skocz do:  

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Kontakt  Prywatność
© Forum Urody
Powered by phpBB